Webové stránky

Copywriting

Wordpress

Grafické práce

Eshop

SEO

Mobilní aplikace

Webové aplikace

Copywriting

Profesionální Copywriting, Content strategy a Content marketing. Tvůrčí textová reklama. Společnost IT ART má ve svých řadách i takové specialisty, kteří se umějí ohánět perem, respektive počítačovou klávesnicí, dokáží Vám vyjádřit moc a sílu psaného slova a skrze něj razantně zvýšit komerční výkonnost Vašeho webu. Specialisty s opravdovou láskou ke psaní a zkušenostmi v PR agenturách.

Informace kolem nás

Informační přínos stavíme na první místo, taktéž bazírujeme na absolutní gramatické a stylistické správnosti. Slibujeme přehledné a příjemně očima skenovatelné příspěvky s jasně vyznačenými klíčovými slovy, množstvím nadpisů a graficky odlišených textů.

,,Ať už jste začínající podnikatel, či dlouhodobě působící společnost, naším cílem je vystihnout klíčové aspekty Vašeho podnikání ve všech fázích tvorby stánky, od samotného návrhu až po její testování."

Začínáte podnikat?

Začínáte podnikat nebo inovujete?

Uvědomujeme si a upřímně chápeme, že začátky podnikání mohou být obtížné a velice nákladné. Bez obav. Klademe si za cíl navrhnout Vám řešení, které bude vyhovovat a odpovídat nejen Vašemu rozpočtu a představám, ale zároveň splňovat současné standardy moderní doby. Kompletní servis stránek a poradenství je v IT ART zárukou. Rázem se Váš podnik dostane do širokého povědomí zákazníků a v hospodářské soutěži uspějete na plné čáře.

Nezávazná poptávka