Webové stránky

Copywriting

Wordpress

Grafické práce

Eshop

SEO

Mobilní aplikace

Webové aplikace

Eshop

Internetový obchod, neboli e-shop, je jedním ze způsobů, jak začít s online podnikáním a elektronicky nabízet své produkty a služby. E-shopy jsou v dnešní době vysoce oblíbenou záležitostí, jak na straně podnikatelů, tak zákazníků. Zatímco Vy budete pohodlně podnikat v teple svého domova a současně oslovovat zákazníky po celém světě, klient si přijde na své díky nižším cenám ve srovnání s kamennými obchody.

Vše na jednom místě

S námi budete mít k dispozici statistiky návštěvnosti, podrobné databáze s veškerými detaily o evidenci Vámi nabízeného zboží, skladových zásob, vyhodnocení objednávek, přehled zákaznického chování a tendencí, apod. Zajistíme Vám vyšší návštěvnost pomocí využití srovnávačů cen zboží v podobě Zboží.cz či Heureka a napojení na placené reklamní systémy.

,,Ať už jste začínající podnikatel, či dlouhodobě působící společnost, naším cílem je vystihnout klíčové aspekty Vašeho podnikání ve všech fázích tvorby stánky, od samotného návrhu až po její testování."

Začínáte podnikat?

Začínáte podnikat nebo inovujete?

Uvědomujeme si a upřímně chápeme, že začátky podnikání mohou být obtížné a velice nákladné. Bez obav. Klademe si za cíl navrhnout Vám řešení, které bude vyhovovat a odpovídat nejen Vašemu rozpočtu a představám, ale zároveň splňovat současné standardy moderní doby. Kompletní servis stránek a poradenství je v IT ART zárukou. Rázem se Váš podnik dostane do širokého povědomí zákazníků a v hospodářské soutěži uspějete na plné čáře.

Nezávazná poptávka