Webové stránky

Copywriting

Wordpress

Grafické práce

Eshop

SEO

Mobilní aplikace

Webové aplikace

Grafické práce

My v IT ART jsme přesvědčeni, že webová grafika je skutečně široký pojem, za nímž se ukrývá mnohem více, než jen, zdali je webová stránka esteticky skvěle realizovaná, či nikoli. Správné rozvržení každé internetové stránky musí bezpodmínečně zajistit, aby klíčové informace týkající se Vaší značky byly na první pohled dobře viditelné a zároveň, aby stránka nebyla přeplněna nepřehledným obsahem.

Oblek pro vaši firmu

Společnost IT ART Vám nabízí v rámci budování firemní identity grafickou tvorbu firemních a rekamních tiskovin, webdesign, grafické manuály, grafické návrhy firemních a produktových log a logotypů a mnoho dalšího.

,,Ať už jste začínající podnikatel, či dlouhodobě působící společnost, naším cílem je vystihnout klíčové aspekty Vašeho podnikání ve všech fázích tvorby stánky, od samotného návrhu až po její testování."

Začínáte podnikat?

Začínáte podnikat nebo inovujete?

Uvědomujeme si a upřímně chápeme, že začátky podnikání mohou být obtížné a velice nákladné. Bez obav. Klademe si za cíl navrhnout Vám řešení, které bude vyhovovat a odpovídat nejen Vašemu rozpočtu a představám, ale zároveň splňovat současné standardy moderní doby. Kompletní servis stránek a poradenství je v IT ART zárukou. Rázem se Váš podnik dostane do širokého povědomí zákazníků a v hospodářské soutěži uspějete na plné čáře.

Nezávazná poptávka