A teď pár řádku o nás

Jsme malá, flexibilní a aktivní společnost a zabýváme se tvorbou nadčasových webových stránek a aplikací. Jsme odhodláni a nadšeni pro každý druh projektu, ať už se jedná o osobní prezentaci nebo eshop. Držíme se současných trendů a snažíme se přinést jednoduché, inovativní a moderní řešení, které dokáže zaujmout a vhodně prezentovat váš projekt. Naši spolupráci zakládáme na vzájemné komunikaci a důvěře. Do práce vkládáme nemalé úsilí - našim cílem je dlouhodobá spolupráce s klienty, poskytnutí maxima v oblasti informačních technologií.

Proč si vybrat nás?

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci. Začínáme tam, kde jiní končí, a v starostlivosti o zákazníka prosazujeme časovou flexibilitu.

Či už chcete stavět na současných základech nebo vybudovat nový projekt, máme pro vás připravené užitečné rady a postupy jak dosáhnout nejlepších výsledků.

Výsledek práce nám není lhostejný, veškeré návrhy a nápady proto pravidelně konzultujeme a přizpůsobujeme dle požadavků klienta.

Jak to u nás probíha?

01

Konzultace

Začátkem každého projektu je správné pochopení potřeb a představ projektu.

02

Návrh

Na základě prvotních představ sestavíme návrh řešení, který dále konzultujeme s klientem.

03

Tvorba

Po schválení návrhu sestavíme funkční prototyp, případně připravíme grafické podklady.

04

Testování

Pokud to charakter projektu vyžaduje, společně s klientem testujeme aplikaci a snažíme se tak předejít veškerým neočekávaným událostem.

05

Finalizace

Konzultujeme připomínky a doladíme případné nedostatky tak, aby finální výtvor odpovídal prvotním představám a zároveň moderním standardům.

06

Servis

Finalizací pro nás projekt nekončí – klientům následně nabízíme komplexní servis který zahrnuje případné další úpravy nebo změny projektu.

Nezávazná poptávka